Bezárás
BezárásVálassz várost
BezárásVálassz várost

Sziget Festival (english) 2015

H-1031 Budapest, Óbudai Island -

Sziget Festival (english) információk

Sziget 2015 - Two times the best


The Sziget 2015 already a two times winner of the Best Major Festival Awards and this year  between august 10 nad 16 the festival will prove again why this is the greatest party in the whole Europe!
 

 

For more Sziget 2015 infos click to the other tabs!
Sziget  2015 infos in Hungarian >>>




Author: Fesztiválok Városa
Sziget 2015 artists

  • Robbie Williams
  • Florence and the Machine
  • Babylon Circus
  • Gogol Bordello
  • Martin Garrix - End Show
  • Alt-J
  • The Subways
  • The Ting Tings
  • Passenger
  • Ella Eyre
  • Milky Chance
  • Tyler, The Creator
  • Dropkick Murphys
  • Interpol
  • Foals
  • Knife Party
  • Alesso
  • Gentleman
  • Halestorm
  • Ellie Goulding
  • Kasabian
  • Nero
  • Function
  • Sigma
  • Kraftklub
  • Hernan Cattaneo
  • Laura Jones
  • Ellen Allien
  • Damian Lazarus
  • StadiumX
  • Lucas & Steve
  • Selah Sue
  • Marina and the Diamonds
  • Dotan
  • Vitalic
  • William Fitzsimmons
  • Beatsteaks
  • The Maccabees
  • SBTRKT
  • Nervo
  • Paloma Faith
  • Yellow Claw
  • Typhoon
  • Foxes
  • Future Islands
  • Irie Maffia
  • Infected Mushroom
  • Enter Shikari
  • Gramatik
  • High Contrast
  • Camo & Krooked
  • Danny Byrd
  • Fred V & Grafix
  • Mc Dynamite
  • Jungle
  • Jett Rebel
  • Kensington
  • Awolnation
  • Jose Gonzalez
  • Jamie Woon
  • Fauve
  • Kadebostany
  • Che Sudaka
  • Goran Bregovic
  • Mariza
  • Canzoniere Grecanico Salentino
  • W & W
  • Sander Van Doorn
  • Jaguar Skills
  • Bassjackers
  • Julian Jordan
  • Sidney Samson
  • Blasterjaxx
  • Apollonia
  • Dixon
  • Gui Boratto
  • Marcel Dettmann
  • My Favorite Robot
  • Michael Mayer
  • Tesco Disco - self-confirmed
  • Dakhabrakha - self-confirmed
  • Scarecrow - self-confirmed
  • Noura Mint Seymali self-confirmed
Sziget 2015 daily schedule



Main Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
16:00The Biebers Gentleman & The Evolution (D)Gogol Bordello (USA)The Maccabees (UK)AWOLNATION (USA)Punnany Massif (H)Kraftklub (DE)
17:45Ocho MachoAsaf Avidan (ISR)The Horrors (UK)The Ting Tings (UK)Marina and the Diamonds (UK)Hollywood Undead (USA)TBA
19:30Irie Maffia (H)Quimby (H)The Script (IRL)Foals (UK)Kasabian (UK)Major Lazer (USA)Limp Bizkit (USA)
21:30Robbie Williams (UK)Florence + The Machine (UK)alt-J (UK)Ellie Goulding (UK)Avicii (SWE)Kings Of Leon (USA)End Show with Martin Garrix (NL)
A38 stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
16:45  Babylon Circus (F)Typhoon (NL)Kadebostany (CH)Dotan (NL)Jett Rebel (NL)José Gonzalez (SWE)
18:30  Kensington (NL)Halestorm (USA)MØ (DK)The Subways (UK)William Fitzsimmons (USA)Kwabs (UK)
20:15  Selah Sue (B)SOJA (USA)Ella Eyre (UK)Jamie Woon (UK)Beatsteaks (DE)Fauve (F)
22:00  Jungle (UK)Enter Shikari (UK)TBAThe Gaslight Anthem (USA)Foxes (UK)Passenger (UK)
23:45    CRO (DE)Interpol (USA)Dropkick Murphys (USA)Paloma Faith (UK)Milky Chance (D)
01:30  Infected Mushroom (ISR)Tyler The Creator (USA)Hospitality pres.: Camo & Krooked (A), High Contrast (UK), Fred V & Grafix (UK), Danny Byrd (UK), MC Dynamite (DE)Gramatik (SLO)Nero (UK)C2C (F)
03:00  Yellow Claw (NL) utána: Dublic, B'Andre (H)SBTRKT (UK) utána: LudmillaKnife Party (AUS) utána: Chris.SU (H)TBASigma live (UK) - utána: Dj Marky (BR) & Stamina Mc (UK)
Telekom Party Arena
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
22:00    Yamina (H) + SulyBalage (H)Edo Denova (H)Julia Carpenter (H)Roberto Rios (H)Massive Vibes (H)
23:30    Oliver Heldens (NL)Julian Jordan (NL)00:00 StadiumX (H)Lucas & Steve (NL)Muzzaik (H)
01:00    Jaguar Skills (UK)W&W (NL)01:30 Blasterjaxx (NL)Alesso (SWE)Nervo (AUS)
02:30    Arty (RU)Tobtok03:00
Sidney Samson (NL)
Bassjackers (NL)Sander Van Doorn (NL)
04:00    Nikola (H)Andro (H)04:30
Twins (H)
Stereo Palma (H)Dj Observer (A) X Flip Capella
MasterCard Word music Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
16:45    Antwerp Gipsy Ska OrkestraHelsinki-Cotonou EnsembleLa Chiva GantivaThe Egyptian ProjectShe’ Koyokh (H)
18:15    Dakha BrakhaParno GrasztSzalonna és Bandája (H)Noura Mint SeymaliHK & Les Saltimbanks
19:45    Che Sudaka (ES)Roy Paci & Aretuska Allstars (IT)Imam Baildi (GR)Ladánybene 27 (H)Dhoad – Gypsies from Rajasthan (IN)
21:15    Boban i Marko Markovic Orkestar (SRB)La Brass Banda (DE)Mariza (P)Goran Bregovic Wedding and Funeral Band (SRB)PASO
23:15    Canzoniere Grecanico
Saletino (IT)
Taraf de Haïdouks (RO)Besh o droM (H)Romengo (H)Söndörgő (H)
00:30    Gypsy Sound System (CH)DJ Borzin (FIN)DJ Luca Vaga (DE)DJ Lord Sassafras (ES)DJ Tagada (F)
Colosseum
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
12:00Tom Selec vs. Peter BernathSobek (H)David Mole (H)Bohumil (H)Roberto Traista (H)LavaLava pres.: Tolo (H), Falcao (H), Fanki Ridm (H)Andras Bader (H) + Duel live fx (H)
14:00Max Demand (H)James Grow (H)Detective Kelly (H)TrueSounds pres.: Dandy aka Peter Makto (H), Invoice aka Gregory S (H), Davko (H), Justrice (H)Rob!n (H)Andras Toth (H)
16:00The Debut pres.:Garay (H), Add2Basket (H), Zee aka Jaffa Surfa (H), Rizkid & Kormix (H)
 
Collective Mashine (H)Ramin Sayyah (H)Metha (H)Anima Sound System Dj (H)Cross Nine Troll (H)
18:00Bad Girls pres.: James Cole (H), Pat Duff (H), Shabam (H)
 
Roocha (H)Bernathy Zsiga live (H)Reecoba (H)Naga & Beta (H)
20:00Nora Matisse (H)Mateo & Spirit (H)Candyman da Marquis (H)Yvel & Tristan (H)
21:30  Miz Jons live (H)22:00
My Favorite Robot (CAN)
22:00
Hot X
22:00
Sikztah
22:00
Mark Reeve (D)
23:00Apollonia (FR)  Gui Boratto (BR)23:30
Nakaadia
00:00  Laura Jones (UK)Michael Mayer (D)Poli (H)Function (D)Vitalic (FR)01:00
Damian Lazarus
03:00Polarize (H)02:00
Hernan Cattaneo (ARG)
Secret Factory (H)02:00
Dixon (D)
01:00
Marcel Dettmann
01:00
Ellen Allien

04:00
Gabor Kraft
03:30
Jay Lumen
04:30
San Francisco Beat (H)
Petőfi Rádió - Telekom Volt Festival Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
09:00            Royalvic
14:00          AfrodzaqmNéhai Bárány
15:00BabelZUP (H)The Immigrants (H)Hangerilla (H)Margaret Island (H)Ozone Mama (H)Honeybeast
16:30Headbengs Kistehén (H)Anna and the Barbies (H)Korai Öröm (H)Tudósok (H)Kelemen KabátbanNyers (H)
18:15Supernem (H)Middlemist Red Soerii & PoolekAkkezdet Phiai (H)Bin-Jip (H) feat. Erik Truffaz (F)Szabó Balázs Bandája (H)30Y (H)
20:00PéterfyBori & Love Band (H)Subscribe (H)Halott Pénz (H)Magashegyi Underground (H)Fábián Juli & Zoohacker (H)Hiperkarma (H)Intim Torna Illegál (H)
22:00Cloud 9+ (H)The Carbonfools (H)Kiscsillag (H)Wellhello (H)Vad Fruttik (H)Brains (H)… And Friends (H)
23:30 DJ Radnai (H)Palya Bea (H)Budapest Bár (H)Hősök akusztik (H)Mary Popkids akusztik (H)Ivan and the Parazol akusztik (H)
01:00  Spanish Wax (H)The Picard (H)Tesco Disco (H)Necc Party (H)DJ Fülöp (H), DJ Lobenwein (H), DJ Murak (H)Rewind (H)
               
Google Play Presents: Budapest Park Tribute Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
23:00The Blackbirds- The Beatles TributeMARLEY70 - Bob Marley Tribute by Ladánybene 27 (H)Good Time Boys(H)Piknik Park(H)Queen Unplugged Project (H)Hollywood Rose (H)RATM tribute by Subscribe (H)
01:00Arctic Monkeys Tribute by Confuse a KoalaAB/CD -AC/DC  tribute bandForever Sting Band (H)Celebration Days plays tribute to Deep Purple and Led Zeppelin (H)Stoned- The Rolling Stones tribute band (H)Inka-H- U2 tribute band (H)Basket Case tribute to Green Day (H)
03:00DJ Paplan (H)DJ Jr Gonda (H)DJ Paplan (H)DJ Jr Gonda (H)DJ Endy (H)DJ Endy (H)DJ Jr Gonda (H)
British Knights Europe Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
13:00Soul SurgeA CAUSTIC FATE (A)Elephant and the Moon (HR)The Dumplings (PL)Frequency (SK)MÖWE (A)15:30
Eyesburn (SRB)
14:00Ghost of You (CZ)Tony Baboon (RO)14:15
Erotic Market (F)
14:15
22-Piste pirkko (FIN)
14:15
Lohaus (B)
14:15
Fast Animals and Slow Kids (I)
17:00
Delafé y Las Flores Azules (E)
15:00The Feral Trees (PL)Joe Bel (F)15:30
L'aupaire (D) BR Plus band
15:30
theAngelcy (ISR)
15:30
Lo Stato Sociale (I)
15:30
Splendid (NL)
18:15
Always Drinking Marching Band (E)
16:00Zoltans of Swing (SWE)The Lighthouse (B)17:00
Après la Classe (I)
17:00
Wailing Trees (F)
17:00
Naadia (RU)
17:00
Haydamaky (UKR)
17:00Pecco Billo (D)Galgo (P)18:15
June (MKD)
18:15
Mydy Rabycad (CZ)
18:15
Wattican Punk Ballet (ARM/H)
18:15
My Baby (NL)
18:00Dead Bronco (E)Blind Channel (FIN)        
19:00TheCosmic Carnival (NL)Joe Victor (I)        
20:00Yok Oyle Kararli Seyler (TR)Onuka (UKR)        
Blues-Irish Stage
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
15:00    Zanzinger (H)Feiryn (H)Upor András (H)Rebel Star (SRB, UK, H)Morrighan's (H)
16:30    Blues Brigantik (H)The Scarlet (H)Muffin (H)Szakcsi-Pluto-Emilio Trió (H)Zolbert (H)
18:30    Psycho Mutants (H)Suba Attila and The Soul Fool Band (H)Mojo Workings (H)Colleen Band (H)Grunting Pigs (H)
20:30    Második Műszak (H)Eclectica Worldmusic Group (H) feat: Patrick McMullan (IE)“Sir” Oliver Mally’s NU’ YARD (A)Dorrey Lin Lyles (USA) & Johnnie Shepperd Band (SK, H)22:30
Rafiki Hammond Band (H)
22:30    SCARECROW The Blues Hip Hop (F)Mystery Gang (H)Jimi Hendrix Memorial Band (H)Erik Ankoné & The Gone Wrong Kings (NL)00:30
The Crazy Rogues (H)
00:30    Firkin (H)Capriccio (H)Jolly Jackers (H)Lochnesz (H)
Campfire
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
23:00Saturday Overnight (H)Mindblowers (H)Rendben Michael (H)Fado of Rum (P)Ouch! (I)Golden Noodles (H)Pure-  Basic (H)
00:00Siren and the Wolf (CRO)Shut Up Donny (H)Stas Derkach & Bohdan Matviychuk (UKR)The Switch (SLO)Suzan & Freek (NL)Ozgun Semerci (TR)Third Wheel (CRO)
01:00Helsinki Lights (H)Golden Brown (UKR)Koolstrae (NL)The Same Toy (UKR)The Jelly Beans (RO)Bróders (H)TuliRedl (CZ)
02:00Corn Hard (NL)Walrus in The Sunshine (H)BANG BANG VEGAS (I)Feelatorigate (H)Late Goodnight (H)Iva Čančović (SRB)Lumpáciusz Vagabundusz (H)
Afro-Latin-Reggae Village
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
17:00DJ Azou (SEN)DJ Paulo de Jesus (Angola)DJ Paulo de Jesus (Angola)DJ Azou (SEN)DJ Azou (SEN)DJ Azou (SEN)DJ Azou (SEN)
23:00ManGoRise Live set (H)DJ Azou (SEN)Airtist (AUS)RedRed (Gha-H)Goatmét Sound System (H)Riddim Colony Sound System (H)Love Alliance (H)
00:30    DJ Azou (SEN)      

TDK Sziget Beach - Cökxpon Chill Garden
 08.10.08.11.08.12.08.13.08.14.08.15.08.16.
09:00  24 hr Horizontal Dancing (dj set) by MiNiM (NL)









 
TaslinkovGarpoRoenje (NL)DirectRoyalvic
12:00Contan
 
AlagiDjah (NL)Dj QtewlyDj MilendeeDj Zöld
14:30Subculture Revolution FamilyDj Har (NL)Dj SztyeppSannanMoosz (NL)
17:00Snorkle & Ghoeyash
 
In:FormBB303SusPa RaumLepquePeter Bernath
20:00        Koré Company: All about me...
22:00dtr + rabbit (dj set)


 
CzelluxDansor (NL)Lejön & MinekMoosz (NL)
 
Prodee
00:30Amira Art Company Exit To EdenArum Melati Indonesian Dance GroupTri GatuParvati Odissi Dance Group
01:00Meszecsinka DuoKINZOisHERE (YV)Leche (CHI)Burkus KönigRosinflux
02:00Jimmy Pé (SK)Buster Keaton (UK)Social Electric (live)Korai Acoustic InstrumentalFicture
03:00  Pigment Chemcal (live)horhos (live)Anu MauriThy Veils (RO)Nomong
 
04:00  Universal LanguageEast Cafe & Erich Von Kollar

Sziget 2015 ticket prices

Weekly Pass
Advance Round 1: 209€
Advance Round 2: 229€
Full Price: 249€
 
5 Days Pass (non-camping)
Advance Round 1: 179€
Advance Round 2:199€
Full Price: 209€
 
5 days to 7 days upgrade
Fix price: 30 €
 
Day ticket
Price: 52 - 65 €
 
Moving-in ticket
Weekend ticket 30 €
Sunday ticket: 15 €
 
7 days Sziget - B.my.Lake combined pass 
Advance Round 1: 270€
Advance Round 2: 285€
Full Price: 300€
 
5 days Sziget - B.my.Lake combined pass
Advance Round 1: 2450€
Advance Round 2: 260€
Full Price: 275€
 
Sziget-Budapest Citypass
Price: ? € (2 days) / ? € ( 13 days)
  • Sziget-Budapest CITYPASS is your key to the city. Make the most out of your festival holiday, use all public transport possibilities within the city borders and enjoy the best spas and beaches Budapest has to offer with the help of this special pass
 





Fizetett hirdetés

Kapcsolódó

Sziget Fesztivál

A Sziget Fesztivál 2015-ben immár 23. alkalommal veszi majd birtokba a Hajógyári-szigetet a......

Még több Program, esemény Fesztiválok Városában

BME Egyetemi Napok

A BME Egyetemi Napok 2015-ben már 9. alkalommal áll majd a bizonyítás előtt és az ed...

Offline Sport Games - OSG

Őszi befordulás ellen: OSG 2015!

Bónusz Fesztivál

A Bónusz Fesztivál 2015-ben egy hónappal később, november 21-én érkezik az ősz felpörgetésére!....

Vélemények, hozzászólások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned, ha nem vagy még regisztrált felhasználónk kattints ide

Programok

Eseménynaptár

Fizetett hirdetés


Fizetett hirdetés

Szep 15

BME Egyetemi Napok
A BME Egyetemi Napok 2015-ben már 9. alkalommal áll majd a bizonyítás előtt és az ed...
Fesztiválok Városa

Szep 03

Modestep dj set @ Budapest Park
A brit föld egyik leglendületesebb bandája a Modestep úgy döntött, hogy nincs igazán ős......
Fesztiválok Városa

Szep 04

S8 Underground Club programok - Summer Farewell
Szeptember első péntekén kiváló lehetőséget nyújt az S8 Underground Club azoknak, akik ki szere...
Fesztiválok Városa

Fizetett hirdetés

Térkép





Szállás a közelben

1 Ági Panzió Budapest

Panziónk a városközponttól 25 percre, csendes, nyugodt környezetben Óbudán, a Tábor-heg...

2 Vízimolnár Apartman Budapest

2-szoba + nappali apartman/50 m2, max. 6 fő részére FELÁR FIZETENDŐ: 4 éjszaka alatt 1

3 Niké Rezindencia Budapest

A NIKÉ PANIZÓ az észak-budai zöldövezetben, kellemes csendes környezetben a csillaghegyi ...

Étel & Ital a közelben

1 Burger King Bécsi út
Étterem

Bécsi úton található az étterem, mindössze 2 percnyi sétára a Tesco Hipermarkettől...

Látnivalók a közelben

1 Amfiteátrum
Logó

Az amfiteátrum kör vagy ovális alaprajzú, rendezvények, sport- és katonai bemutatók tart...

2 Aquincum

Budapest északnyugati kerületében, Óbudán találhatjuk az ókori római város és katonai...

Shopping a közelben

1 Euro English - Angol nyelviskola

Cégünk több mint 10 éve foglalkozik az angol nyelv tanításával, angol nyelvtanfolyamok s...

2 Florency Ékszer Kft.

Célunk az exkluzív környezet kialakítása mellett az, hogy szolgáltatásainkkal győzzük ...

3 Csillagvár Optika

teljes körű szemvizsgálatot végez, szemüveget illetve kontaktlencsét viselő 2010. júniu...

Megosztom



Program, esemény kereső Fesztiválok Városa

Partnereink




Facebook