Bezárás
BezárásVálassz várost
BezárásVálassz várost

Budapest Music Expo 2014

SYMA csarnok 1146 Budapest, Dózsa György út 1 -

Budapest Music Expo információk


A zene és ami mögötte van

A zene, hangszerek és persze a zenészek világának egyik legvártabb hazai eseménye és nem mellékesen az itthoni zenei élet talán egyik legjobb programja a Hangfoglalás, amely 2014-től Budapest Music Expo néven várja látogatóit. Már a 2006-os indulás is nagysikerű volt, és az azóta is töretlenül növekvő népszerűséget mi sem bizonyítja jobban, mint a folyamatosan növekvő sajtóvisszhang és a már bőven több tízezerre rúgó és egyre szélesebb körből érkező látogatószám.

A kínálat pedig minden értő fűlnek és szemnek igazi csemege. Hangszerek, hangtechnika, fénytechnika, stúdiótechnika, színpadtechnika, színháztechnika, bemutatók, workshopok és persze hangulatos programok és koncertek sora vár minket és ráadásul ingyen, úgyhogy ne is töprengjünk, merüljünk el a zenében idén is!

Budapest Music Expo 2014 infókért katt a többi fülre!


 

 
Adatforrás: hangfoglalasonline.hu
Szerző: Városom.hu /  - Chy -
Budapest Music Expo 2014 kiállítói

  • Absolute! Bt. / Hit Space
  • Alexandra Könyvesház, 1055 Budapest, Nyugati tér 7.
  • AnalogueZone.com / ModularForum.hu
  • AngelDrums
  • ARTBEAT Kft.
  • Artisjus - Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület
  • Audio Partner Kft.
  • Audmax Kft.
  • BAccordLOGic Zeneoktatás Kft.
  • BaSys Kft.
  • BENEI audio
  • Bertaudio
  • Blasius Guitars
  • Bluesound Kft.
  • Casio - Fast Hungary Kft.
  • Chromasound Kft.
  • Clutch Magyarország Kft.
  • Colossal Kft.
  • Digital Pro
  • DJStore Kft.
  • Eldorádó Hangszer
  • ELIMEX KFT.
  • ESAudio Kft.
  • Ethnosound Bt.
  • Eurhythmics Kft.
  • Fair Play Magyarország
  • Forte Music Kft.
  • Fuldugo.hu Hangszita Kft.
  • fülmonitor.hu - FullMonitor Kft.
  • Hammerworld
  • HANGÁRUHÁZ - Garry ELECTRONIC Kft.
  • Hangszerarzenál - Fejes Ker. Kft.
  • InMusic Tréning és Terápia
  • Interton Kft.
  • Ledrum
  • Magyar Nemzeti Filharmonikus Zenekar
  • Markbass - DAN Distribution
  • Mezzoforte Hangszeráruház
  • Microsonic Labor Kft.
  • Microsound Kft.
  • Monacor Hungária Kft.
  • OktOpus Multimédia Intézet
  • Páko Kft.
  • Pelyhe és Társa Kft. (A19)
  • Pro Sound Concept KFT
  • RMS Audio Kft.
  • Rock Múzeum
  • Rockforth Kft.
  • Rocksuli
  • Roland East Europe Kft.
  • Roland Meinl Musikinstrumente GmbH & CO. KG
  • SafeCase - PGC Kft.
  • SelectGuitars Kft.
  • SET School Magyarország
  • Showservice
  • Sound Service Gmbh.
  • StreamAudio
  • Tajti Music Hangszeráruház
  • Tam-Tam Dobcentrum - Music World Kft.
  • UNIVERSAL MUSIC PUBLISHING
  • Vintage '52
  • Wolf Bavaria Magyarország - Hang és Tűz Kft.
  • Zaj Rendszerház Kft.
Budapest Music Expo 2014 programjai, fellépői


C csarnok
2014. október 3. (Péntek)
10:00 – 10:15Dip Trió - Start tehetségkutaó győztese (Pécs) 1. Színpad
10:25 – 10:40... - Peron tehetségkutató győztese (Tatabánya)2. Színpad
10:50 – 11:05Fake Illusions - Kelet-Underground tehetségkutató (Debrecen)3. Színpad
11:15 – 11:30Rovers - Roxiget tehetgségkutató győztese (Szigetszentmiklós)1. Színpad
11:40 – 11:55Slim Jim - Amatours tehetségkutató győztese (Szeged)2. Színpad
12:15 – 12:35Anxius3. Színpad
12:45 – 13:05Jólhallod díjátadó1. Színpad
13:15 – 13:35Irrogant2. Színpad
13:45 – 15:05Ríz Laura és zenekara3. Színpad
14:15 – 14:30Bugz1. Színpad
14:40 – 15:00Droids2. Színpad
15:10 – 15:40Lukács Peta Zenekar3. Színpad
15:50 – 16:20ImmiV and Vasovszki - Narrátor Papp Gergely developer1. Színpad
16:30 – 17:00Texas Stuff2. Színpad
17:10 – 17:50Öröm a zene díjátadó3. Színpad
18:00 – 18:30Rockforce1. Színpad
18:40 – 19:00Madarász Gábor - gitár, Kovács Barnabás - basszusgitár, Hoffer Péter – dob2. Színpad
2014. Október 4. (Szombat)
10:00 – 10:15Strike Today – Sop-Rock tehetségkutató győztese (Sopron)1. Színpad
10:25 – 10:40Kerecsen - Tumultus tehetségkutató győztese (Szlovákia – Perbete)2. Színpad
10:50 – 11:05Weddings Day - Légrádi Antal tehetségkutató győztese (Balatonboglár)3. Színpad
11:15 – 11:30Face Today - Hangfoglaló erdélyi tehetségkutató győztese (Székelyudvarhely)1. Színpad
11:40 – 11:55HungaRiddim - Éter tehetségkutató győztese (Eger)2. Színpad
12:10 – 12:30Van zozéka3. Színpad
12:40 – 13:00Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Takács Márton, Tar Gergely)1. Színpad
13:10 – 13:30Karai Anna2. Színpad
13:40 – 14:00Dorothy3. Színpad
14:10 – 14:30Náksi - Narrátor Papp Gergyely developer1. Színpad
14:40 – 15:0080 Strange Robots2. Színpad
15:10 – 15:30Bass Boys (Megyaszay István, Szappanos György, Temesi Berci)3. Színpad
15:40 – 16:00B The First (Pély Barna Rock Trio)1. Színpad
16:10 – 16:30Brains2. Színpad
16:40 – 17:00Alapi Power Trio3. Színpad
17:10 – 17:40Ifj Tornóczky Trió (ifj Tornóczky Ferenc, Kottler Ákos, Temesi Berci, speciális vendég: Dandó Zoltán)1. Színpad
17:50 – 18:20Half Note City2. Színpad
18:30 – 19:00Lindám 3. Színpad
2014. Október 5. (Vasárnap)
10:00 – 10:15Plug In - Szob-Rock tehetségkutató győztese (Hajdúszoboszló)1. Színpad
10:25 – 10:40Jáde Nyúl – Roxolnok tehetségkutató győztese (Szolnok)2. Színpad
10:50 – 11:05Fatal Error - Dobbantó tehetségkutató győztese (Szarvas)3. Színpad
11:15 – 11:30Újvilág utca - Átjáró tehetségkutató győztese (Szombathely)1. Színpad
11:40 – 11:55Kalef - Pop-rock-jazz tehetségkutató győztese (Paks)2. Színpad
12:05 – 12:35Szatmári Juli – a 2013-as Hangfoglaló Magyarország győztese3. Színpad
12:45 – 13:15Vegas Maffia1. Színpad
13:25 – 13:55Kárikittyon Anti Celeb Orchestra2. Színpad
14:05 – 14:35Maszkura és a Tücsökraj3. Színpad
14:45 – 15:15Török János - Narrator Papp Gergely Developer1. Színpad
15:25 – 15:55Special Providence2. Színpad
16:05 – 16:35Biebers3. Színpad
16:45 – 17:15Szendőfi Péter - Varga Gergely duó1. Színpad
17:25 – 18:00Póka Egon Experience2. Színpad
     
B csarnok – Standi programok
2014. október 3. (péntek)
10:20 – 10:40Varga Gergő – VOXAudmax/Garry stand (B16)
10:40 – 11:00Z-Drums (Meinl Percussion)Meinl stand (B14)
11:00 – 11:20Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
11:00 – 11:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
11:00 – 11:20Angel Drums demoAngelDrums stand (B12)
11:20 – 11:40LEDrumLEDrum stand (B8)
11:20 – 11:40Újgitáros – MarshallAudmax/Garry stand (B16)
11:20 – 11:40Alapi István - DV Mark demoMarkbass stand (B20)
11:40 – 12:00Tóth Tamás – NatalAudmax/Garry stand (B16)
11:40 – 12:00Király István Guitar Clutch stand (B22)
12:00 – 12:20Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
12:00 – 12:20DJ NaraBaSys stand (B6)
12:00 – 12:20Vághy Tamás, Pacziga Linda – KORG, AudiotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
12:20 – 12:40Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
12:20 – 12:40Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
12:40 – 13:00Alex Hutchings - GT-001, GP-10 gitár processzorok (fejhallgatós)Roland East Europe stand (B4)
12:40 – 13:00Szappanos György - Garry LightgearAudmax/Garry stand (B16)
12:40 – 13:00BOSE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
13:00 – 13:20DJ NaraBaSys stand (B6)
13:00 – 13:20Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
13:00 – 13:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
13:00 – 13:20csányi ZoltánTam-Tam Dobcentrum stand (B7)
13:20 – 13:40Tech49/csavar - AIRA (TR-8, TB-3, VT-3, SYSTEM 1)Roland East Europe stand (B4)
13:20 – 13:40Lukács Peta - MarshallAudmax/Garry stand (B16)
13:20 – 13:40Bodor Máté (D'Addario)Meinl stand (B14)
13:35 – 13:50Fight 4 Future - Hollywood Sound - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
13:40 – 14:00Rocksuli diákzenekarFejes Ker. stand (B13)
13:50 – 14:05Neumann Balázs – BOSEBaSys stand (B6)
14:00 – 14:20Demko Gergely (RD-800 digitális zongora)Roland East Europe stand (B6)
14:00 – 14:20LauerBaSys stand (B6)
14:00 – 14:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
14:20 – 14:40Vígh Arnold - Cort, EMG, Trace ElliotForte Music stand (B5)
14:20 – 14:40LEDrumLEDrum stand (B8)
14:20 – 14:40Király István Guitar Clutch stand (B22)
14:35 – 14:50Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
14:40 – 15:00Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
14:50 – 15:05Dandó Zolika – EMGForte Music stand (B5)
15:00 – 15:15Neumann Balázs – BOSEBaSys stand (B6)
15:00 – 15:20Kiss Flóra és Lee Olivér – Marshall, AudotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
15:00 – 15:20Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
15:15 – 15:30SoneecBaSys stand (B6)
15:20 – 15:40vetési gergő (pearl, sabian)Tam-Tam Dobcentrum stand (B7)
15:20 – 15:40Shure Drum & Bass Sümeghi Tamás - Takács RolandEurhythmics színpad (B23)
15:20 – 15:40Alex Hutchings (CUBE-10GX erősítő, BOSS Loop Stations)Roland East Europe stand (B6)
15:35 – 15:50Madarász Gábor – PeaveyForte Music stand (B5)
15:35 – 15:50Four Faces - Natal, VOX, EDEN, AudiotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
15:50 – 16:05LEDrumLEDrum stand (B8)
15:50 – 16:05SanFranciscoBeat - Self Control - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
15:50 – 16:05Márió - FR-8X V-harmonika (fejhallgatós)Roland East Europe stand (B4)
16:00 – 16:20Király István Guitar Clutch stand (B22)
16:00 – 16:20Tom Hunter – City GroovesBaSys stand (B6)
16:05 – 16:25Jancsovics Máté (TD-1KV V-Drums)Roland East Europe stand (B4)
16:20 – 16:40Élő koncertEurhythmics színpad (B23)
16:20 – 16:40Vághy Tamás – KORGAudmax/Garry stand (B16)
16:20 – 16:40Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
16:35 – 16:50Alex Hutchings (Blues CUBE, BOSS Waza Craft pedálok)Roland East Europe stand (B4)
16:50 – 17:05Fight 4 Future - Hollywood Sound - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
16:50 – 17:05Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
16:50 – 17:00Kowalsky meg a Vega - klippremierFejes Ker. stand (B13)
17:00 – Schecter dedikálás: (Grenma - Csongi, Dóri) (Depresszió - Ádám, Zoli, Feri) (Vega - Jimmy) (Hooligans - Tóth Tibi)Fejes Ker. stand (B13)
17:00 – 17:20Verók András - Horváth Gábor - Electro HarmonixForte Music stand (B5)
17:00 – 17:20Steven Whirpool (City groovesBaSys stand (B6)
17:00 – 17:20Alapi István - DV Mark demoMarkbass stand (B20)
17:20 – 17:40Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
17:20 – 17:40Shure Drum & Bass Sümeghi Tamás - Takács RolandEurhythmics színpad (B23)
17:35 – 17:50SanFranciscoBeat - Self Control - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
17:40 – 18:00Magna Cum LaudeRoland East Europe stand (B4)
17:50 – 18:05Hoffer Péter (Tama) - Schmiedl Balázs (Ibanez)Meinl stand (B14)
18:00 – 18:20Demko Gergely (FA-06 workstation)Roland East Europe stand (B4)
18:00 – 18:20GólyaBaSys stand (B6)
18:20 – 18:40Király István Guitar Clutch stand (B22)
18:20 – 18:40The GrenmaFejes Ker. stand (B13)
18:40 – 19:00Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
18:40 – 19:00Alex Hutchings - GT-001, GP-10 gitár processzorok (fejhallgatós)Roland East Europe stand (B4)
18:40 – 19:00Domján Gabika, Szebényi Dani - EDEN, KORGAudmax/Garry stand (B16)
2014. október 4. (szombat)
10:00 – 10:20John AnthonyBaSys stand (B6)
10:20 – 10:40Sallai Tibor – MarshallAudmax/Garry stand (B16)
10:20 – 10:40Alapi István - DV Mark demoMarkbass stand (B20)
10:35 – 10:50Z-Drums (Meinl Percussion)Meinl stand (B14)
10:40 – 11:00Szumper Ákos – NatalAudmax/Garry stand (B16)
10:50 – 11:05BoSE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
11:00 – 11:20BlackCatBaSys stand (B6)
11:00 – 11:20Wörk ProjektGuitar Clutch stand (B22)
11:00 – 11:20Alapi Power TrioRockforth stand (B17)
11:20 – 11:40Újgitáros – MarshallAudmax/Garry stand (B16)
11:20 – 11:40LEDrumLEDrum stand (B8)
11:20 – 11:40Shure Drum & Bass Sümeghi Tamás - Takács RolandEurhythmics színpad (B23)
11:35 – 11:50Király István Guitar Clutch stand (B22)
11:40 - 12:00Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
11:50 – 12:05mynameisBaSys stand (B6)
12:00 – 12:20Vadász Gyula – KORGAudmax/Garry stand (B16)
12:00 – 12:20mynameisBaSys stand (B6)
12:00 – 12:20Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
12:20 – 12:40Berdisz TamásAngelDrums stand (B12)
12:35 – 12:50Fight 4 Future - Hollywood Sound - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
12:40 – 13:00Alex Hutchings - GT-001, GP-10 gitár processzorok (fejhallgatós)Roland East Europe stand (B4)
12:50 – 13:05BoSE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
13:00 – 13:20Wörk ProjektGuitar Clutch stand (B22)
13:00 – 13:20Rocksuli diákzenekarFejes Ker. stand (B13)
13:00 – 13:20Sallai Tibor – MarshallAudmax/Garry stand (B16)
13:05 – 13:25Dimofat DeejayBaSys stand (B6)
13:20 – 13:40Kapitány Péter (BK-9)Roland East Europe stand (B4)
13:20 – 13:40Alapi Power TrioRockforth stand (B17)
13:20 – 13:40Király István Guitar Clutch stand (B22)
13:35 – 13:50Four Faces - Natal, VOX, EDEN, AudiotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
13:35 – 13:50Vörös Attila – EMGForte Music stand (B5)
13:50 – 14:05Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
14:00 – 14:20Demko Gergely (RD-800 digitális zongora)Roland East Europe stand (B4)
14:00 – 14:20LEDrumLEDrum stand (B8)
14:00 – 14:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
14:05 – 14:25SplashBaSys stand (B6)
14:20 – 14:40Az új MusicSafe Pro premier – sajtótájékoztató (Benne: Karai Anna Acoustic)Hangszita stand (B18)
14:20 – 14:40Anna & the Barbies miniEurhythmics színpad (B23)
14:20 – 14:40Petruska András – SigmaForte Music stand (B5)
14:20 – 14:40Jancsovics Máté (TD-1KV V-D)Roland East Europe stand (B4)
14:35 – 14:50Madarász Gábor – PeaveyForte Music stand (B5)
14:50 – 15:05SanFranciscoBeat - Self Control - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
15.00 – 15.20Wörk ProjektGuitar Clutch stand (B22)
15.00 – 15.20Szakadáti MátyásTam-Tam Dobcentrum stand (B7)
15.05 – 15.25DJ NashBaSys stand (B6)
15:20 – 15:40Berdisz TamásAngelDrums stand (B12)
15:20 – 15:40Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
15:20 – 15:40Alex Hutchings (CUBE-10GX erősítő, BOSS Loop Stations)Roland East Europe stand (B4)
15:35 – 15:50Szappanos György, Vághy Tamás - Garry Lightgear, KORGAudmax/Garry stand (B16)
15:35 – 15:50LEDrumLEDrum stand (B8)
15:50 – 16:05Fight 4 Future - Hollywood Sound - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
15:50 – 16:05BoSE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
16:00 – Tankcsapda dedikálásFejes Ker. stand (B13)
16:00 – 16:20Nagy Ádám – EMGForte Music stand (B5)
16:00 – 16:20Király István Guitar Clutch stand (B22)
16:00 – 16:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
16:20 – 16:40Horváth Szekszi Gábor – EdenAudmax/Garry stand (B16)
16:20 – 16:40Sugarloaf AcousticEurhythmics színpad (B23)
16:35 – 16:50Alex Hutchings (Blues CUBE, BOSS Waza Craft pedálok)Roland East Europe stand (B4)
16:35 – 16:50Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
16:50 – 17:05Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
16:50 – 17:05RevolutionBaSys stand (B6)
17:00 – 17:20Vághy Tamás, Pacziga Linda – KORG, AudiotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
17:00 – 17:20Wörk ProjektGuitar Clutch stand (B22)
17:20 – 17:40Nagy Ádám - Kolta Gergő (D'Addario)Meinl stand (B14)
17:20 – 17:40Tech49/csavar - AIRA (TR-8, TB-3, VT-3, SYSTEM 1)Roland East Europe stand (B4)
17:40 – 18:00Póka Egon Experience, vendég: id. Tornóczky Ferenc - Cort, PeaveyForte Music stand (B5)
17:40 – 18:00Sümeghi Tamás – NatalAudmax/Garry stand (B16)
18:00 – 18:20Markó Ádám (Meinl Cymbals)Meinl stand (B14)
18:00 – 18:20Demko Gergely (FA-06 workstation)Roland East Europe stand (B4)
18:20 – 18:40Aznaposok (Tarantino filmzenék)Fejes Ker. stand (B13)
18:20 – 18:40Ektomorf dedikálás - PeaveyForte Music stand (B5)
18:20 – 18:40Király István Guitar Clutch stand (B22)
18:40 – 19:00Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
18:40 – 19:00Alex Hutchings (GT-001, GP-10 gitár processzorok)Roland East Europe stand (B4)
2014. október 5. (vasárnap)
10:00 – 10:20Varga Gergő – VOXAudmax/Garry stand (B16)
10:00 – 10:20daboolBaSys stand (B6)
10:00 – 10:20Alapi István - DV Mark demoMarkbass stand (B20)
10:20 – 10:40Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
10:40 – 11:00Markó Ádám – NatalAudmax/Garry stand (B16)
10:40 – 11:00Balogh LacikaTam-Tam Dobcentrum stand (B7)
11:00 – 11:20Alex Hutchings (CUBE-10GX erősítő, BOSS Loop Stations)Roland East Europe stand (B4)
11:00 – 11:20Alapi Power TrioRockforth stand (B17)
11:00 – 11:20Kaszás péterAngelDrums stand (B12)
11:20 – 11:40LEDrumLEDrum stand (B8)
11:20 – 11:40Újgitáros – MarshallAudmax/Garry stand (B16)
11:20 – 11:40Mojoworkings (Szabó Tamás, Honfi Imre Olivér, Horváth János)Eurhythmics színpad (B?)
11:35 – 11:50Z-Drums (Meinl Percussion)Meinl stand (B14)
11:50 – 12:05BosE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
12:00 – 12:20Rocksuli diákzenekarFejes Ker. stand (B13)
12:00 – 12:20Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
12:00 – 12:20Nagy ÁdámGuitar Clutch stand (B22)
12:00 – 12:20Vághy Tamás – KORGAudmax/Garry stand (B16)
12:20 – 12:40Szasza AcousticEurhythmics színpad (B23)
12:20 – 12:40Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
12:35 – 12:50Alex Hutchings - GT-001, GP-10 gitár processzorok (fejhallgatós)Roland East Europe stand (B4)
12:35 – 12:50Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
12:50 – 13:05Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
12:50 – 13:05József kellerBaSys stand (B6)
13:00 – 13:20Hevesi Imre – SigmaForte Music stand (B5)
13:00 – 13:20Lukács Peta - MarshallAudmax/Garry stand (B16)
13:00 – 13:20Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
13:20 – 13:40Török ÁdámEurhythmics színpad (B23)
13:20 – 13:40Roy és Ádám TrióRoland East Europe stand (B4)
13:20 – 13:40Tóth Péter (Ibanez)Meinl stand (B14)
13:35 – 13:50Bosphorus cintányérsímogató Szendőfi PéterrelEthnosound stand (B9)
13:35 – 13:50Koós László “Chuby” - EdenAudmax/Garry stand (B16)
13:50 – 14:05Fight 4 Future - Hollywood Sound - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
13:50 – 14:05BoSE L1 bemutatóBaSys stand (B6)
14:00 – 14:20Pribojszki Mátyás - Szász Ferenc - Cort, SuzukiForte Music stand (B5)
14:00 – 14:20Demko Gergely (RD-800 digitális zongora)Roland East Europe stand (B4)
14:00 – 14:20LEDrumLEDrum stand (B8)
14:20 – 14:40muzikfabrikBaSys stand (B6)
14:20 – 14:40Takkra – KORG, MarshallAudmax/Garry stand (B16)
14:20 – 14:40Szűcs Gabi Elektro SwingEurhythmics színpad (B23)
14:20 – 14:40Nagy ÁdámGuitar Clutch stand (B22)
14.35 – 14.50Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
14.35 – 14.50Alex Hutchings (Blues CUBE, BOSS Waza Craft pedálok)Roland East Europe stand (B4)
14.35 – 14.50Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
14:50 – 15:05SanFranciscoBeat - Self Control - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
14:50 – 15:05muzikfabrik liveBaSys stand (B6)
15:00 – 15:20Balogh LacikaTam-Tam Dobcentrum stand (B7)
15:00 – 15:20Alapi István – JoyoForte Music stand (B5)
15:00 – 15:20Kaszás péterAngelDrums stand (B12)
15:05 – 15:25Flame makersBaSys stand (B6)
15:20 – 15:40Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
15:20 – 15:40ClouD 9 +Fejes Ker. stand (B13)
15:20 – 15:40Demko Gergely (RD-800 digitális zongora, FA-06 workstation)Roland East Europe stand (B4)
15:40 – 16:00Roy és Ádám - Cort, EMGForte Music stand (B5)
15:40 – 16:00Mogyoró Kornél (Meinl Percussion)Meinl stand (B14)
16:00 – 16:20metzker viktóriaBaSys stand (B6)
16:00 – 16:20LEDrumLEDrum stand (B8)
16:00 – 16:20Acoustic Loops – AudiotechnicaAudmax/Garry stand (B16)
16:00 – 16:20Tech49/csavar - AIRA (TR-8, TB-3, VT-3, SYSTEM 1)Roland East Europe stand (B4)
16:20 – 16:40Nagy ÁdámGuitar Clutch stand (B22)
16:20 – 16:40Rockforth Jam sessionRockforth stand (B17)
16:20 – 16:40Géczy Viktor – gitáreffektekSelectguitar stand (B19)
16:35 – 16:50Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
16:35 – 16:50Jancsovics Máté - TD-1KV V-DrumsRoland East Europe stand (B4)
16:50 – 17:05Ned Manish - Global Twitch - Novation bemutatóChromasound stand (B15)
16:50 – 17:05AndroBaSys stand (B6)
17:00 – 17:20Rambling Blues - Seydel, SigmaForte Music stand (B5)
17:00 – 17:20Blind MyselfFejes Ker. stand (B13)
17:20 – 17:40Demko Gergely (FA-06 workstation)Roland East Europe stand (B6)
17:20 – 17:40Bécsy Bence TrióGuitar Clutch stand (B22)
17:20 – 17:40vetési gergő (pearl, sabian)Tam-Tam Dobcentrum stand (B7)
17:30 – 17:50Alapi István - DV Mark demoMarkbass stand (B20)
17:30 – 17:50PRODJBaSys stand (B6)
17:40 – 18:00Ethnosound Jam (Cheikh Ibrahima Fall, Efrain Toro, Shango Dely, Szendi Gábor, Szendőfi Péter, Takács Márton, Tar Gergely)Ethnosound stand (B9)
17:40 – 18:00Gerendás Dani – NatalAudmax/Garry stand (B16)
     
B csarnok – 1. emeleti szakmai Terem
2014. október 3. (péntek)
10:00 – 19:00A Kőbányai Zenei Stúdió tanárai és volt diákjai
10:00 – 19:00Kihelyezett zenekari gyakorlatok
14:00 – 14:30Koncertek: Just Kidding, Petruska András, Jó világ van, Popcsajokstb
14:00 – 14:30The Eunice
2014. október 4. (szombat)
10:00 – 19:00A Kőbányai Zenei Stúdió tanárai és volt diákjai
10:00 – 19:00Kihelyezett zenekari gyakorlatok
10:00 – 19:00Koncertek: Ann my guard, No more gravity, Marcello's Mystical Mind, Riot
14:20 – 14:50Handout
15:00 – 15:30Vágatlan verzió koncert
16:00 – 17:00Huszár Endre speciális dobkurzusa
2014. október 5. (vasárnap)
10:00 – 19:00A Kőbányai Zenei Stúdió tanárai és volt diákjai
10:00 – 19:00Kihelyezett zenekari gyakorlatok
10:00 – 19:00Koncertek: All inclusive, Ex-Creations, Pace Palmers, Kováts Vera duó, Ultravaló
13:00 – 13:30A Purple Rain stúdió tanárainak zenekara
13:40 – 14:10vetési gergő

A csarnok – Standi előadások
2014. október 3. (péntek)
10:00- 19:00- Jelentsd be új dalod! Regisztrálj!Artisjus stand (A16)
 - Teljes körű jogdíjas ügyintézés szerzőknekArtisjus stand (A16)
 - Zeneipari kvíz - Mérd le tudásodat! töltsd ki a kérdőívet biztos nyereményértArtisjus stand (A16)
 - „Artisjus anno” - Érdekes és ritka iratok a jogkezelés 100 évébőlArtisjus stand (A16)
10:00- 19:00Muzsikáló háztartás, avagy hangszert bármiből Hangvarázslók stand (A22)
10:00- 19:00Sikerélményközpontú zeneoktatásCasio stand Station (A4)
11:00- 11:25d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
11:30- 11:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
11:30- 12:00QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
13:00– 13:20TermékbemutatóDJ Store stand (A12)
13:00– 13:30Yamaha CL és QL keverőpult bemutatóInterton labor stand (A20)
14:00- 14:20Scratch ShowDJ Store stand (A12)
14:00- 14:30QSC PLD és CXD erősítők bemutatójaInterton labor stand (A20)
15:00- 15:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
15:00- 15:30Eurotruss bemutatóInterton labor stand (A20)
15:00- 16:00Amit ma tudni lehet a Cseh Tamás Programról (előadás) Artisjus stand (A16)
15:30- 15:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
16:00- 16:20NyereményjátékDJ Store stand (A12)
16:00- 16:30QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
16:00- 17:00Artisjus-EJI-MAHASZ regisztráció egy helyenArtisjus stand (A16)
17:00- 17:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
17:00- 17:30d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
17:00- 18:00- Hogyan tudok bejutni a rádiókba, a fesztiválokra, hogyan kerülhetek be a sajtóba?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan juthatok jogdíjhoz?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mire kell figyelni a kiadói szerződésnél?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mik a zenekari menedzsment és promóció legfontosabb sarokpontjai?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan lehet befutni előadóként?Fair Play – ProArt stand (A15)
18:00- 19:00Ingyenes szerzői jogi és zeneipari tanácsadás Artisjus stand (A16)
2014. október 4. (szombat)
10:00- 19:00- Jelentsd be új dalod! Regisztrálj!Artisjus stand (A16)
 - Teljes körű jogdíjas ügyintézés szerzőknekArtisjus stand (A16)
 - Zeneipari kvíz - Mérd le tudásodat! töltsd ki a kérdőívet biztos nyereményértArtisjus stand (A16)
 - „Artisjus anno” - Érdekes és ritka iratok a jogkezelés 100 évébőlArtisjus stand (A16)
10:00- 19:00Muzsikáló háztartás, avagy hangszert bármiből Hangvarázslók stand (A22)
10:00- 19:00Sikerélményközpontú zeneoktatásCasio stand Station (A4)
11:00- 11:25d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
11:00- 11:45Feke Pál előadása a fülmonitor használatáról (színpadon és színházban)fülmonitor.hu stand (A10)
11:30- 11:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
11:30- 12:00QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
12:00- 13:00Kowalsky meg a Vega dedikálás + nyereményjátékMicrosonic stand (A27)
12:00- 13:00Így működik a jogdíjfelosztás: Rádiók, TelevíziókArtisjus stand (A16)
13:00– 13:20TermékbemutatóDJ Store stand (A12)
13:00– 13:30Yamaha CL és QL keverőpult bemutatóInterton labor stand (A20)
13:00- 14:00Artisjus-EJI-MAHASZ regisztráció egy helyenArtisjus stand (A16)
14:00- 14:20Scratch ShowDJ Store stand (A12)
14:00- 14:30QSC PLD és CXD erősítők bemutatójaInterton labor stand (A20)
14:00- 15:00- Hogyan tudok bejutni a rádiókba, a fesztiválokra, hogyan kerülhetek be a sajtóba?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan juthatok jogdíjhoz?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mire kell figyelni a kiadói szerződésnél?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mik a zenekari menedzsment és promóció legfontosabb sarokpontjai?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan lehet befutni előadóként?Fair Play – ProArt stand (A15)
15:00- 15:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
15:00- 15:30Eurotruss bemutatóInterton labor stand (A20)
15:00- 16:00Amit ma tudni lehet a Cseh Tamás Programról (előadás) Artisjus stand (A16)
15:30- 15:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
16:00- 16:20NyereményjátékDJ Store stand
16:00- 16:30QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
17:00- 17:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
17:00- 17:30d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
17:00- 18:00Ingyenes szerzői jogi és zeneipari tanácsadáArtisjus stand (A16)
2014. október 5. (vasárnap)
10:00- 19:00- Jelentsd be új dalod! Regisztrálj!Artisjus stand (A16)
 - Teljes körű jogdíjas ügyintézés szerzőknekArtisjus stand (A16)
 - Zeneipari kvíz - Mérd le tudásodat! töltsd ki a kérdőívet biztos nyereményértArtisjus stand (A16)
 - „Artisjus anno” - Érdekes és ritka iratok a jogkezelés 100 évébőlArtisjus stand (A16)
10:00- 19:00Muzsikáló háztartás, avagy hangszert bármibőlHangvarázslók stand (A22)
10:00- 19:00Sikerélményközpontú zeneoktatásCasio stand Station (A4)
11:00- 11:25d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
11:30- 11:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
11:30- 12:00QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
12:00- 13:00Így működik a jogdíjfelosztás: Terjesztés (offline és online)Artisjus stand (A16)
13:00– 13:20TermékbemutatóDJ Store stand (A12)
13:00– 13:30Yamaha CL és QL keverőpult bemutatóInterton labor stand (A20)
13:00- 14:00Artisjus-EJI-MAHASZ regisztráció egy helyenArtisjus stand (A16)
14:00- 14:20Scratch ShowDJ Store stand (A12)
14:00- 14:30QSC PLD és CXD erősítők bemutatójaInterton labor stand (A20)
14:00- 15:00- Hogyan tudok bejutni a rádiókba, a fesztiválokra, hogyan kerülhetek be a sajtóba?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan juthatok jogdíjhoz?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mire kell figyelni a kiadói szerződésnél?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Mik a zenekari menedzsment és promóció legfontosabb sarokpontjai?Fair Play – ProArt stand (A15)
 - Hogyan lehet befutni előadóként?Fair Play – ProArt stand (A15)
15:00- 15:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
15:00- 15:30Eurotruss bemutatóInterton labor stand (A20)
15:00- 16:00Így működik a jogdíjfelosztás: Bemutató a Szerzői Információs Rendszerről (SZIR)Artisjus stand (A16)
15:30- 15:50STOP! - Acoustic (Stúdióminőség a hangosításban!Digital Pro stand (A36)
16:00- 16:20NyereményjátékDJ Store stand (A12)
16:00- 16:30QSC TouchMix bemutatóInterton labor stand (A20)
16:00 -17:00Amit ma tudni lehet a Cseh Tamás Programról (előadás) Artisjus stand (A16)
17:00- 17:20DJ ShowDJ Store stand (A12)
17:00- 17:30d&b audiotechnik D80 erősítő és Y sorozat bemutatóInterton labor stand (A20)
17:00 -18:00Ingyenes szerzői jogi és zeneipari tanácsadásArtisjus stand (A16)

Budapest Music Expo
Zene és minden, ami mögötte van
 

 2014. október 3-5. között kilencedik alkalommal rendezik meg a Budapesti SYMA Csarnokban a korábban Hangfoglalás néven híressé vált nemzetköziaudiovizuális és zenei kiállítást, mely Közép-Kelet Európa legjelentősebb hangtechnikai és zenei eseményévé nőtte ki magát az elmúlt évek során.  A Budapest Music Expo idén is egy magával ragadó, új művészeti dimenzióba vár mindenkit ahol a zene összeköt, a kreativitásnak pedig csak a képzelet szab határt.

 
Miért is egyedülálló esemény a Budapest Music Expo?

A HANOSZ – Hangszeresek Országos Szövetsége  által rendezett kiállítás a zenekedvelők minden rétegének programlehetőségeket nyújt: a látogatóknak   páratlanul sokszínű zenei programban, koncertekben, közönségtalálkozókban, dedikálásokban lehet részük, személyesen is találkozhatnak kedvenc előadóikkal, művészeikkel.  A vendégek  több mint 10.000 zenei világmárkát, hangszert, hang-, fény-, színpad és stúdiótechnikai eszközt ismerhetnek meg testközelből, ezeket kipróbálhatják, összehasonlíthatják egymással. A hivatásos zenészek, hangtechnikai szakemberek számára a program kitűnő lehetőséget nyújt kapcsolatok építésre, ápolására, tájékozódhatnak a legújabb világtrendekről, tendenciákról, a kiállítás egy csendes, elkülönített területén előadásokat hallhatnak a szakma legjelesebb hazai képviselőitől. A hagyományok szerint  sor kerül a HANOSZ „Öröm a Zene” szakmai díjátadójára is, amellyen  a hazai zenei élet legkiválóbb szakembereit díjazzák. A kiállítás programja természetesen  a családosokról, és a gyermekekről sem feledkezik meg: a „Zenei Csodaország” varázslatos vizuális és zenei élményt kínál a legkisebbeknek, részt vehetnek zenetréningeken, zeneovin, szabadon ismerkedhetnek meg, próbálhatják ki a legkülönfélébb hangszereket. A média képviselőit számtalan aktuális, népszerű téma és tartalom, a zenei és a színpadi élet meghatározó karakterei várják, egy egyedülálló audiovizuális környezetben.
 
A kiállítás ingyenes!
 

A sajtóanygért köszönet a Budapest Music Expo csapatának!


Fizetett hirdetés

Vélemények, hozzászólások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned, ha nem vagy még regisztrált felhasználónk kattints ide

Programok

Eseménynaptár

Fizetett hirdetés


Fizetett hirdetés

Nov 30

Rejtélyek Szobája
Fantasztikus szórakozás, mozijegy áron! Több, mint egy órátok van arra, hogy különböz......
Budapest

Nov 30

Számtalan szabadidős lehetőség, családi-és gyermekprogramok, finom ételek, zamatos boro......
Festői környezetben várunk mindenkit - számtalan szabadidős lehetőséggel! Nálunk jól
Balaton

Fizetett hirdetés

Térkép





Szállás a közelben

1 East Side Hostel Budapest

Az East Side Hostel Budapest szívében, a nemzetközi Budapest-Keleti pályaudvar mellett , cs...

2 Metropol Apartman Budapest

Keleti pályaudvar közelében, a Dózsa György úti rendőrség épülete mögött, új épí...

3 Far Home Apartmanok Budapest

A Far Home apartmanok zöldövezetben, de központi helyen a XIV. kerületben helyezkednek el, ...

Látnivalók a közelben

1 Puskás Ferenc Stadion (Népstadion)
A Puskás Ferenc Stadion nézőtere

A magyar labdarúgó válogatott ’hazai pályája’, megannyi sportesemény és nagyszabás

2 SYMA csarnok

A SYMA Sport- és Rendezvényközpont Budapest egyik legnagyobb, legújabb és legkorszerűbb m...

3 Nemzeti Sportcsarnok
Logó

Budapesten a Népstadion szomszédságában található a Nemzeti Sportcsarnok. A létesítmén...

Shopping a közelben

1 Arena Plaza
Arena Plaza Budapest -  kép forrása: facebook.com/arenaplazabudapest

Az Arena Plaza hazánk legnagyobb és legmodernebb bevásárlóközpontja. A hatalmas komplexum...

3 Segafredo Zanetti Hungária Kft.
Logó

eszpresszó piac kiemelkedő szereplője. Magyarországi leányvállalata 1993 óta előkelő h...

Megosztom



Program, esemény kereső Fesztiválok Városa

Partnereink




Facebook